Promosyon Tişörtler

Promosyon Tişörtler

Tişört yaz aylarında hemen hemen herkesin giymiş olduğu bir kıyafettir, genellikle birçok kişi yazılı reklamlı tişörtleri tercih etmektedir. Farklı ticari kuruluşlar tarafından reklam verilmiş olmasa dahi üretici firmanın logosu yer almaktadır. Bireylerin para vererek almış oldukları tişörtleri promosyon olarak dağıtılması ise potansiyel müşteriler üzerinde olumlu etkiler yaratmaktadır. Bu nedenle reklam seçenekleri arasında en çok tercih edilen promosyon ürünleri tişörtlerdir. Hem çalışanlarınızın iş kıyafeti hem de dışarıda firmanızın reklamının yapılabilmesi için müşterilere daha atabileceğiniz bu promosyonlar sayesinde birçok alanda oldukça düşük maliyetlerle firmanızın reklamını yapılabilmesi mümkündür.

Promosyon Tişört Modelleri

Reklamcılık alanında en çok kullanılan ve en etkili reklam yöntemlerinden biri olan baskılı tişörtler birçok renk ve model alternatifi ile sunulmaktadır. Kişinin ilgi alanına hitap edecek farklı modellerde tişörtler veya hırkalar veya kapşonlar veya önlük ve yelek benzeri kıyafetler promosyon ürünü olarak kullanılabilir. Aynı zamanda tişört gibi polar ve şal gibi malzemeler de promosyon reklam ürünü olarak kullanılabilmektedir. Bu durumu hem reklam malzemesi olarak hem de çalışanlarınız için iş kıyafet olarak tercih edebilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği bulunan tişört grubunda renk yaka veya stil tercih yapabilmeniz mümkündür. Ancak tişört seçiminde %100 Pamuklu olması profesyonel olarak yapılan tişört baskılarında markanızın ismi ile beraber isterseniz marka sloganı gibi farklı yazılar da yer alabilir. Profesyonel bir ekipten alacağınız yardım sayesinde en etkili promosyon tişört tasarımlarını oluşturabilirsiniz.

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon tişört modelleri oldukça fazladır. Bisiklet yaka, V yaka veya polo yaka tişört seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda her bir tişörtün de farklı beden ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Tercih etmiş olduğunuz renkte veya özellikteki tişörtlerin hem ön kısmına hem de arka kısmına baskı uygulanabilmektedir. Fiyatlandırma seçmiş olduğunuz tişört çeşitlerine göre tişörtlerin sayısına, yaptıracağınız lego baskısının ebadına ve arkalı önlü oluşuna göre şekillenmektedir. Piyasada bulabileceğiniz en kaliteli promosyon tişört hizmetleri online firmalar tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda fiyatlar konusunda da iddialı olan online firmalar üzerinden erişim sağlayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Projesi sade en uygun fiyatlı promosyon tişört tasarımlarından faydalanabilirsiniz.