Koruyucu İş Kıyafeti Maliyeti

Koruyucu İş Kıyafeti Maliyeti

Bir fırında kullanılacak iş elbisesi ile kaynak işçilerinin kullanacağı kıyafetler farklı özelliklerle donatılmıştır. Tişört, pantolon gibi tekstil malzemelerinden imal edilen ve genellikle firmaların kurumsal kimliklerini ön plana çıkaran kıyafetlerin yanı sıra zorlu sektörlerde koruyucu iş kıyafetleri kullanılmaktadır. Bu kıyafetlerin kumaşları, tasarımları, sahip oldukları özellikleri farklı olduğundan dolayı fiyatlar da standart iş elbiselerinden farklıdır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Satın Almak Yerine Kiralayın

Bu kıyafetler oldukça donanımlıdır. Uluslararası düzeyde sertifikaya sahip olan kıyafetler aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği açısından da bir zorunluluk olmaktadır. Pek çok özelliğe sahip olan bu kıyafetlerin fiyatları da ciddi manada yüksektir. Bu kıyafetlerin bakımı ve muhafazasını da yine firmaya devredebilirsiniz.

Koruyucu İş Kıyafetleri Hangi Sektöre Hitap Ediyor?


İş kıyafetlerinin seçimi hem firma hem de çalışan personel açısından hayati öneme sahiptir. Bu kıyafetlerin sektörün sunduğu riskler analiz edilerek tercih edilmiş olması gerekmektedir. Aşırı ısıya maruz kalan, elektrik akımı ile uğraşan, aynı zamanda çalışırken alevlere maruz kalan personellere bu kıyafetlerden temin etmek gerekmektedir.