Boru Delme

Boru Delme

Günümüzde boruların kullanım alanı oldukça geniş olup, pek çok sektörde farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Borular kullanım alanlarına göre farklı formattaki makineler yardımıyla çeşitli aşamalardan geçirilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Boru delik açma işlemi için kullanılan mekanizmalar, boru delme makineleridir. Egzozdan çıkan sesin azaltılması amacıyla kullanılan egzoz susturucularının içerisinde delikli borular bulunmaktadır. Bu işlem için üretilen makineler, delik çapı ve boru çapına göre özel olarak tasarlanan kalıplar sayesinde insan gücüne duyulan ihtiyacı minimuma indirir. Otomatik sisteme sahip bu makineler aracılığıyla, güvenli olarak boruların istenilen yerinde delik açılabilir. Detaylı bilgi için sayfasını inceleyebilirsiniz. Bu sayede iş güvenliği ve işçi sağlığı yüksek standartlara sahip bu makineler ile korunmuş olur. Boru delme işlemi özel boru delme makinesi imal edilmektedir. Boru delme makinelerinin kullanımı özellikle işçi güvenliğini sağlamak açasından oldukça önemlidir. Geliştirilen makine dizaynları, yazılımları ve özellikleri bu çerçevede üretilmektedir. Bu şekilde yapılan işlemlerin daha kusursuz ve profesyonel olması sağlanmaktadır.

Doğanermak.com İle Kaliteli Boru Delme Makineleri

Doganermak.com 1997 yılından beri profesyonel olarak makine imalatı yapmaktadır. O zamandan bu güne değin çalışmalarını, yaptığı araştırmalar ve tecrübeleri ile destekleyen Doğaner Makine, üretimini yaptığı makineleri kendisi tasarlamaktadır. Üretilen boru delme makinelerinde, rotasyon (boruyu döndürme) ve ilerleme eksenleri servo kontrollüdür. Doganermak.com, boru delme makinesi üretiminde delik çapına göre tasarlanan kalıplar kapsamında müşterilerine 2 tür makine sunmaktadır. Bu makineler delik açma çapına göre şu şekildedir.

  • 32 mm’den 76 mm’ye kadar
  • 76 mm’den 130 mm’ye kadar

Modern ve son teknoloji tesislerde üretilen boru delme makineleri, yapılan işlemi daha kolay hale getirmek için kaliteli bir şekilde müşterileri ile buluşturulmaktadır. Firma kapsamında üretilen tüm makinelerin tasarımları ve yazılımları kendisi tarafından geliştirilmiştir. İmalat ve satış organizasyonları profesyonel ve müşteri odaklı bir anlayış çerçevesinde şekillendirilmiştir.