Islak ve Kuru Zemin Temizleme Makinası

Islak ve Kuru Zemin Temizleme Makinası

Zemin temizliğinde ıslak-kuru özellik son derece önemlidir, bir yandan zemini belli bir orantıda ıslatıp diğer yandan vakumlayarak kurulayan temizlik makinaları en çok ihtiyaç duyulan tasarımlardır. Beton veya farklı zemin kaplamalarında zemin dokusuna zarar vermeden temizlik için ideal tasarımlardır. Yumuşak fırçası ve döner başlığı ile fimap otomatik temizlime özelliğine sahip tasarımlarda kiralama hizmetleri de işletmeler tarafından büyük ilgi görmektedir. Dar ve geniş alanlar için tasarlanan modeller elektrikli ve akülü olarak değişmektedir.

İşletmeler İçin Zemin Temizliği Makinaları

Profesyonel temizlik makinaları işletmeler için birçok avantaj sağlamaktadır. Sürekli ve sessiz bir temizlik ile birlikte ortamda hiçbir olumsuzluğa neden olmamak üzere tasarlanmaktadır. Gün içerisinde defalarca zemin temizliği otomatik olarak yapılabilir. Binilebilir veya elle tutularak kullanılan modelleri mekândaki ihtiyaç göre tercih edilir. Binilebilir modeller geniş alanlarda büyük zeminlerde kullanılırken elle tutulan modeller dar alanlar için daha uygundur. Ofis, hastane, okul, AVM veya farklı alanlarda ihtiyaç duyduğunuz zemin temizleme makinası kiralama için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zemin Cila ve Parlatma Makinesi

Özellikle eskiyen ve parlaklığını kaybeden zeminlerde profesyonel bir işlem için tasarlanan zemin cila ve parlatma makineleri kullanılmaktadır. Bu tasarımlar aynı zamanda yıkama işlemini de yapabilecek özelliklere sahiptir. Temizlik makinaları için hem kiralama hem de satın alma talepleriniz için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.