Balayınızı Maldivlerde Yapın

Balayınızı Maldivlerde Yapın

Deniz, güneş ve kumsalı ile tatil için dünyanın en güzel yerlerinden biri olan Maldivler’de balayınızı yapabilirsiniz, Qatar, Emirate ve Türk hava yolları ile gideceğiniz Maldivler’de birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Tatil için gerekli olan ihtiyaçlarınızı karşılayan internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile sorunsuz bir balayı yaşayabilirsiniz. Sizlere ucuz balayı turları sunan online firmalar konaklamanız için en iyi otelde rezervasyonunuzu yapmaktadır. Bu ülkede Male Shopping turu, Island Hopping turu, şnorkel turu ve Sunset Cruise turlarına katılabilirsiniz. Burada gönlünüzce gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Sürat teknesi ya da deniz uçağı ile ulaşılan adada dalış ve balık tutma gibi aktivitelere katılabilir, yöresel lezzetler tadabilir ve eşinizle romantik günler geçirebilirsiniz.

Avrupa Turları ile Yeni Yerler Keşfedin

Balayınızı en iyi şekilde yapmak için online firmaların düzenlediği Avrupa turlarına katılabilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyleri karşılayarak sorunsuz bir şekilde tatil yapma imkanı sunan online firmalar sizlere ucuz balayı turları hizmeti vermektedir. Avrupa turları ile Prag, Paris, Vietnam, Viyana, Belgrat, Budapeşte, Amsterdam, Moskova, Norveç, Venedik, Lizbon, Polonya, Roma, Dubrovnik, Disneyland, Malta, İspanya, Barcelona, Londra, Ukrayna, İtalya ve Benelüx gibi birçok ülkeye tur düzenlenmektedir. Kişiye özel turların yanı sıra grup turlarına da katılabilirsiniz. Panaromik şehir turlarının ardından gittiğiniz şehrin en ünlü mekanlarını ziyaret edebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde gezebileceğiniz bu yerlerde bolca fotoğraf çekebilirsiniz. Usta aşçıların elinden yemekler yiyebilir eşinizle romantik günler geçirebilirsiniz.

Uzak Doğu Ülkelerinde Balayı Yapabilirsiniz

Phuket Adası Kamboçya, Singapur, Pattaya, Bangkok, Boraçay Adası, Tayland, Vietnam ve Bali olmak üzere birçok Uzak Doğu ülkesine tur düzenleyen online firmaların hizmetlerinden yararlanarak balayınızı farklı bir ülkede yapabilirsiniz. 7-10 gün arasında süren bu turlarda zaman kaybetmeden gezebilmeniz ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için rehber eşlik edecektir. Vahşi doğayı seven kişiler fil ile safari turuna katılabilir, dalış yapabilir, rafting ve tekne turlarına katılabilirsiniz. Yöresel yemeklerini yiyebilir, dans gösterilerini izleyebilirsiniz. En kaliteli otellerde konaklama imkanı tanıyan online firmalar sayesinde ucuz balayı turları hizmetinden yararlanabilirsiniz. Oldukça ekonomik olan tur paketlerine uçak bileti, otel, kahvaltı ücreti, seyahat sigortası, servis ve rehberlik hizmeti ücretleri dahildir.