Bacak Boyu Nasıl Daha Uzun Gösterilir?

Bacak Boyu Nasıl Daha Uzun Gösterilir?

Kadınların tek hayali bacaklarının uzun gözükmesidir. Kıyafet giydiğinizde daha havalı görünmesi için topuklu ayakkabı giyebilir ve bacak boyunuzun çok daha uzun gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında bacakları uzun göstermenin değişik yolları da bulunmaktadır. Ayakkabı tercih ederken pantolon ve çorap renginizin aynı renkte olmasına dikkat edin. Siyah bir ayakkabı tercih ediyorsanız çorap ve pantolon tercihinizde siyah olmalıdır. Kendinizde monokromatik bir görünüm yakalayacak ve uzun bacak boyuna sahip olacaksınız. Bacaklarınızda her zaman koyu renkleri eşya kullanın Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Pantolon tercihinde veya çorap tercihinde koyu renkler kullanın

Ten rengi ayakkabılar bacaklarınızı daha uzun gösterir. Ten rengi bacakların renk tonuna uygun olduğu için bacak boyunu kesilmeyecektir. Ayakkabı tercihi ve rengiyle de bacak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz.

Göz yanılmasıyla beraber bacaklarınız daha uzun görünecektir


Mini etekleri tercih ederek bacak boyunu uzun gösterebilirsiniz. Düz üstü olan etek türleri teni daha fazla gösterdiği için bacak boyunun uzun görünmesini sağlamaktadır. Şort tercihi yaparken süper mini şortlardan yardım alın. Hemen diz üzerinde biten şortlar bacak boyunuzu keser. Bu nedenle şort boyunun mümkün olduğu kadar kısa olması gerekmektedir. Tişörtleri kullanırken pantolon belinden içeri sokmayı deneyin. Belinizi ortaya çıkaran bu giyim stili bacakların uzun görünmesini sağlayacaktır. Bu nedenle düşük bele sahip pantolonlardan kaçının. Topuklu ayakkabı ve yüksek bel ince bacak profilini yaratmak için uygun parçalarındandır.