Equinix Veri Merkezi Nedir?

Equinix Veri Merkezi Nedir?

7/24 hizmet vererek güçlü sunuculara sahip olan equinix veri merkezi sayesinde çok sayıda verinin toplanmasını sağlayabilirsiniz. Bilgi teknolojisi (BT) operasyonlarını merkezde toplayarak depolanmasını sağlar. Standart veri merkezlerine göre çok daha işlevsel ve geniş ağa sahip olan veri merkezi şirket içi sunucularının bir arada bulunmasını sağlar. Oldukça güvenli ve geliştirilebilir yapıya sahip olan equinix veri merkezi hakkında internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalardan bilgi alabilirsiniz. Sizlere veri güvenliği konusunda en iyi hizmeti sağlayan bu uygulama sayesinde veri kullanımınızı hızlandırabilirsiniz.

Veri Merkezi Yedekleme İşlemi

E-posta ve dosyaların mevzuata uygunluğunu, paylaşılmasını, firmaların sahip oldukları kaynakların planlanması ve yönetilmesini, iletişimin sağlanması ve çeşitli faaliyetlerin yapılmasını kolaylaştırması gibi birçok faydası olan equinix veri merkezi ile verilerin yedeklenmesini de sağlayabilirsiniz. Önemli verilerinizin merkezde güvende tutulmasına yardımcı olan yedekleme hizmeti ile risklerinizi ve maliyetinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Verilerin kaydedilmesi, taşınması, denetlenmesi ve yönetilmesi gibi konularda sizlere yardımcı olan internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile yönetilebilen hizmetlerden kolayca faydalanabilirsiniz.

Veri Arşivleme Hizmeti

Firmaların hizmetlerini tam olarak yerine getirebilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından oldukça önemli olan veri merkezleri ile silinen verilerin geri dönüşümü kolayca sağlanır. Veri yedekleme ve arşivleme hizmeti veren internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile karışıklığa neden olan az kullanılan verilerin arşive kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman istediğiniz veriye arşivden hızlıca erişebilme imkanı sağlayan bu uygulama ile işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.