Bilgi temelli yaklaşım

Bilgi temelli yaklaşım

KSS iletişimi

Kurumsal itibar yönetimi çalışmalarında kurum sözcüsü ve marka söylemleri dışında kurum çalışanları ve paydaşlarının hedef kitleye vereceği mesajları da tasarlayan yaratıcı iletişim ajansı TIME Public Relations – TimePR; ‘Çalışanıma ne demeliyim? Bayime ne demeliyim? Tedarikçi toplantısında ne konuşmalıyım? Bu işi nasıl organize etmeliyim? Medyaya nasıl bir basın bültenini servis etmeliyim? Kime nasıl röportaj vermeliyim? Basından gelen soruları nasıl yanıtlamalıyım? Çalışanlar beni anlamıyor onlarla nasıl konuşmalıyım? Şirketin hedefleri büyük ama bunu çalışanlar bilmiyor nasıl ve nerede anlatmalıyım? Ürünler iyi, marka büyük ama bu ülkede kimse farkında değil! Markayı tanıyan yok. Satış yapamıyoruz’ diyen tepe yöneticiler için iyi bir çözüm ortağı olarak hizmet veriyor. İtibar yönetimi konusunda kurum sözcüleri kadar hassas davranan TimePR, itibar yönetimi çalışmalarından medya iletişime, lider iletişimi yönetiminden çalışan iletişimine, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) projelerinden kriz iletişime, stratejik marka iletişiminden algı yönetimine, ekosistem toplantılarından basın toplantılarına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmeti veriyor.

Bilimsel temelli yaklaşım

İletişim danışmanlığının bilimsel ve bilgi temelli bir alan olduğunu düşünen ajans, gerçekleştirilen her proje ya da medya hamlesini çalıştığı kurumlara raporluyor. TimePR bugün Türkiye’de dünya standartlarında bir halkla ilişkiler anlayışını temsil ediyor.

Doğru hedef kitle

Ajansın tasarladığı her hikâye, her proje; üretilen her içerik, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda kurgulanarak, yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturuluyor. Çünkü çalıştığı markalarla beraber büyüyüp gelişen TimePR’a göre; “İş iletişimden, iletişim gelişimden geçiyor…”