Diş Kozmetiği Yöntemleri İle Gülümsemeniz Artık Daha Güzel!

Diş Kozmetiği Yöntemleri İle Gülümsemeniz Artık Daha Güzel!

Gülüş Tasarımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Günlük yaşamda, dişlerinin yapısını ve rengini beğenmediğinden dolayı gülümseyemeyen binlerce insan var. Hatta bunlardan biri siz de olabilirsiniz. Ağız ve diş problemleri özgüveni sarsar ve günlük yaşamda pek çok sorunu da beraberinde getirir. Hastalara sunduğumuz gülüş tasarımı tedavisi ile artık harika bir gülümseme hayal olmaktan çıkıyor. Gülüş tasarımını elbette her hekim yapabilir, ancak her hekim kusursuz ve estetik bir gülüş tasarımı yapamaz. Elbette ki bizler kliniğimizde sizlerin talep ve şikayetlerine kulak veriyoruz. Ancak bu işin bir de prosedürü var. İsteklerinizi size, en makul seviyede sunmaya çalışıyoruz. Çünkü önemli olan güzel olduğu kadar doğal bir görüntü yakalamaktır.

- Diş renginizin teniniz ile uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Esmer bir tende kar beyaz dişler kötü görünecektir. Bu sebeple kaplama rengi seçimi uzman bir ele bırakılmalıdır.

- Şayet dolgu yaptıracaksanız bunu hekiminize belirtin. Çünkü tasarımda amaç dudak ve dişler arası uyumu yakalamaktır.

- Dişleriniz sadece diş değil, yüzünüzdeki ifadenin sebebidir. Bu sebeple tasarımı uzman bir hekimin yapması gerekiyor. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan tasarımlar, mevcut görüntüyü dahi aratır hale getiriyor.

- Dişlerinizin tıraşlanması esnasında dolgularınızda hasarlar meydana gelebilir. Ayrıca sinirleriniz hasar görebilir. Bu durumda kanal tedavisi yapmak gerekir.

Gülüş Tasarımı Fiyatları

Tedavi farklı aşamalardan oluşmaktadır. Komplike bir tedavide öncelikle dişlerdeki duruş bozuklukları düzeltilir ve dişler ağız içinde konumlandırılır. Daha sonra diş boyları ayarlanır, eksik dişler tamamlanır ve en son diş rengi iyileştirilir. Ayrıca her hasta için gerekli olan tedavi farklılık gösterecektir. Kimi hasta sadece renk değişikliği talebi ile kliniğimize gelir ve 1-2 seansta işlem tamamlanır. Ancak bazı hastalarımızda uygulanacak olan tedavilerin sayısı fazladır. Tedavilerin komplike olması durumunda fiyat da fazla olacaktır. Gülüş tasarımı fiyatları hastalara, uygulanacak tedavi yöntemlerine, tedavi ve seans sayısına, kullanılacak malzeme kalitesine ve markasına göre değişkenlik göstermektedir.